KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11064421
nr 1106 4421
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Akvarell, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad, 1964, 29x38
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:03:03
350 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren